Informace o firmě

     Firma 2EL Computer s.r.o. byla založena v roce 1998. Kromě prodeje jsou naším hlavním zaměřením komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Provádíme rovněž servis a údržbu průmyslových počítačů. V případě potřeby jsme schopni nefunkční součást starého zařízení nahradit moderním řešením. Tak jsme vyvinuli např. hardwarový emulátor páskových jednotek TU58 a nabízíme náhrady terminálů.

     Na našem trhu jsme se prosadili jako autorizovaní prodejci osobních počítačů BRAVE a v letech 2001-2005 jsme byli též autorizovaným servisním střediskem pro tyto počítače. Dalším nosným programem naší společnosti jsou dodávky informačních systémů pro malé a střední podniky. Jedná se především o instalace a systémovou správu počítačových sítí Novell, Linux, MS Windows 9x, MS Windows NT, MS Windows 200x, MS Windows XP, MS Windows Vista a dodávky aplikačního software našich partnerských firem a spolupracujících autorů.

     K zajištění potřebných znalostí se pravidelně účastníme seminářů, školení a certifikačních testů pořádaných dodavatelskými firmami jako jsou Cisco, Novell, 3Com, Microsoft, SCO Caldera ad.

Cisco SMB University

Cisco SMB University

NOVELL Školení

3Com Autorizace 3Com USR opravnění k instalaci modemů

SCO Caldera Autorizace

Caldera 2002

      Stali jsme se též autorizovaným prodejcem bezpečnostních a antivirových řešení firmy Grisoft.

Grisoft

     Abychom našim zákazníkům byli schopni poskytovat kvalifikovanou podporu, jsme zapojeni rovněž do dalších aktivit dodavatelů, což nám umožňuje získat aktuální informace o nových produktech. Tak se například účastníme resellerského programu firmy AMD, partnerských programů firem Intel, APC, Seagate, Zyxel, Tiscali a dalších.

AMD Reseller

Intel Channel Partner Program

Intel Channel Partner Program

APC Authorized Reliability Provider

Seagate Storage Partner

Certifikát Zyxel

Obchodní partner Tiscali

     Rovněž jsme byli zapojeni do programu "Originální software u nás legálně" firmy Microsoft.

Originální software u nás legálně

     Nedílnou a velmi důležitou oblastí našich aktivit je rychlý a kvalitní servis výpočetní techniky různých výrobců včetně oprav řídících systémů v průmyslových podnicích. Významnou činností naší společnosti je vývoj a výroba zakázkové elektroniky a software pro systémy řízení technologických procesů a průmyslové automatizace. V současné době klademe velký důraz na oblast zavádění informačních technologií s využitím veřejné počítačové sítě INTERNET. Tato oblast zahrnuje veškerou technickou a softwarovou podporu pro maximální využití těchto iformačních technologií.
 


2EL Computer s.r.o., Bezručova 788, 511 23 Turnov, CZ, Tel./fax: +420-481 313 280, +420-481 321 889, e-mail: 2eltn@2elcomp.cz